Varbase Blog (Corporate Blog) (9.0.0-beta1) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Body
ml: ഘടന

en: Categories
ml: വിഭാഗങ്ങൾ

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Feed
ml: ഫീഡ്

en: Block
ml: ബ്ലോക്ക്

en: Blog
ml: ബ്ലോഗ്
