Varbase Blog (Corporate Blog) (9.0.0-beta1) - en to ro translation catalogue (23 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Tags
ro: Etichete

en: Categories
ro: Categorii

en: Reset
ro: Resetează

en: Feed
ro: Flux

en: Taxonomy term
ro: Termen taxonomie

en: Layout
ro: Prezentare

en: All
ro: Toate

en: Block
ro: Bloc

en: Page
ro: Pagina

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: ‹ Previous
ro: ‹ Anterior

en: Next ›
ro: Următor ›

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
ro: Conținut aparținând unui anumit termen dintr-o taxonomie.
