Varbase Blog (Corporate Blog) (9.0.11) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Body
af: Teks

en: Tags
af: Etikette

en: Categories
af: Kategorieë

en: Reset
af: Herstel

en: All
af: Alle

en: Block
af: Blok

en: Page
af: Bladsy

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
