Varbase Blog (Corporate Blog) (9.0.11) - en to gl translation catalogue (21 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Categories
gl: Categorías

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Feed
gl: Orixe

en: Taxonomy term
gl: Termo de taxonomía

en: Layout
gl: Disposición

en: blog
gl: blogue

en: All
gl: Todo

en: Block
gl: Bloque

en: Page
gl: Páxina

en: Blog
gl: Blogue

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »
