Varbase Blog (Corporate Blog) (9.0.13) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Tags
jv: Tautan

en: Reset
jv: Baléknā

en: Feed
jv: Pasokan

en: Taxonomy term
jv: Taksonomi tetembungan

en: All
jv: Kabèh

en: Block
jv: Blok

en: Page
jv: Kācā

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
