Varbase Blog (Corporate Blog) (9.0.4) - en to es translation catalogue (24 entries)

en: Body
es: Cuerpo

en: Tags
es: Etiquetas

en: Categories
es: Categorías

en: Reset
es: Restablecer

en: Feed
es: Canal de noticias

en: Taxonomy term
es: Término de taxonomía

en: Layout
es: Diseño

en: All
es: Todo(s)

en: Block
es: Bloque

en: Page
es: Página

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Most popular
es: Populares

en: ‹ Previous
es: ‹ Anterior

en: Next ›
es: Siguiente >

en: Apply
es: Aplicar

en: Offset
es: Desplazamiento

en: Meta tags
es: Meta etiquetas

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: « First
es: « Primero

en: Last »
es: Último »

en: Master
es: Máster

en: Content limited to @limit characters, remaining: <strong>@remaining</strong>
es: Contenido limitado en @limit caracteres, quedan: <strong>@remaining</strong>

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
es: Contenido perteneciente a un determinado término de taxonomía.
