Varbase Blog (Corporate Blog) (9.0.5) - en to cy translation catalogue (14 entries)

en: Body
cy: Corff

en: Tags
cy: Tagiau

en: Reset
cy: Ailosod

en: Feed
cy: Porth

en: Taxonomy term
cy: Term tacsonomi

en: All
cy: I gyd

en: Block
cy: Bloc

en: Page
cy: Tudalen

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
