Varbase Blog (Corporate Blog) (9.0.5) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Taxonomy term
ku: واژەی پۆلێن

en: blog
ku: بلاگ

en: All
ku: هەموو

en: Block
ku: بلۆک

en: Page
ku: پەڕە

en: Blog
ku: بڵاگ
