Varbase Blog (Corporate Blog) (9.0.5) - en to sv translation catalogue (22 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Tags
sv: Etiketter

en: Reset
sv: Återställ

en: Feed
sv: Innehållsflöde

en: Taxonomy term
sv: Taxonomiterm

en: blog
sv: blogg

en: All
sv: Alla

en: Page
sv: Sida

en: Desc
sv: Fallande

en: Blog
sv: Blogg

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: ‹ Previous
sv: ‹ Föregående

en: Next ›
sv: Nästa ›

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
sv: Innehåll som hör till en viss taxonomiterm.
