Varbase Blog (Corporate Blog) (9.0.6) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: Categories
nn: Kategoriar

en: Reset
nn: Sett til standard

en: blog
nn: blogg

en: All
nn: Alle

en: Block
nn: Blokk

en: Page
nn: Nettside

en: Blog
nn: Blogg

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
