Varbase Blog (Corporate Blog) (9.0.6) - en to ta translation catalogue (18 entries)

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: Tags
ta: குறிச்சொற்கள்

en: Categories
ta: வகைகள்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Feed
ta: புகட்டல்

en: Taxonomy term
ta: வகைப்பாட்டு சொல்

en: blog
ta: வலைதளம்

en: All
ta: எல்லா

en: Block
ta: பெட்டி

en: Page
ta: பக்கம்

en: Blog
ta: வலைபதிவு

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: ‹ Previous
ta: ‹ முந்திய

en: Next ›
ta: அடுத்த ›

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: « First
ta: « முதல்

en: Last »
ta: கடந்த »
