Varbase Blog (Corporate Blog) (9.0.7) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Reset
be: Скінуць

en: Feed
be: Жывільнік

en: Taxonomy term
be: Тэрмін таксаноміі

en: blog
be: блог

en: All
be: Усе

en: Block
be: Блок

en: Page
be: Старонка

en: Blog
be: Блог

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
be: Змесціва якое належыць да якогась тэрміну таксаноміі
