Varbase Blog (Corporate Blog) (9.0.7) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: Body
ur: متن

en: Tags
ur: ٹیگز

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Feed
ur: فیڈ

en: Taxonomy term
ur: ٹیکسانمی ٹرم

en: Block
ur: بلاک

en: Page
ur: صفحہ

en: Blog
ur: بلاگ

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹ Previous
ur: › گزشتہ

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: « First
ur: » ابتدائی
