Varbase Blog (Corporate Blog) (9.0.8) - en to eu translation catalogue (21 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Tags
eu: Etiketak

en: Categories
eu: Kategoriak

en: Reset
eu: Garbitu

en: Feed
eu: Jarioa

en: Taxonomy term
eu: Taxonomia terminoa

en: blog
eu: bloga

en: All
eu: Guztiak

en: Block
eu: Blokea

en: Page
eu: Orria

en: Desc
eu: Beheraka

en: Blog
eu: Bloga

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Asc
eu: Goraka
