Varbase Blog (Corporate Blog) (9.0.9) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Body
is: Skrokkur

en: Tags
is: Frámerki

en: Categories
is: Bólkar

en: Reset
is: Tómstilla

en: Taxonomy term
is: Taksonomi orð

en: blog
is: blogga

en: All
is: Øll

en: Block
is: Blokkur

en: Page
is: Síða

en: Blog
is: Blogga
