Varbase Blog (Corporate Blog) (9.0.9) - en to ht translation catalogue (12 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Tags
ht: Tag

en: All
ht: Tout

en: Block
ht: Blòk

en: Page
ht: Paj

en: Desc
ht: Des

en: ‹ Previous
ht: ‹ Presedan

en: Next ›
ht: Swivan ›

en: Apply
ht: Aplike

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
