Varbase Blog (Corporate Blog) (9.1.4) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Body
bn: কাঠামো

en: Tags
bn: ট্যাগ

en: Categories
bn: বিভাগসমূহ

en: All
bn: সমস্ত

en: Block
bn: ব্লক

en: Filter
bn: ফিল্টার

en: Blog
bn: ব্লগ

en: Authored on
bn: লিখিত হয়েছে
