Varbase Blog (Corporate Blog) (9.1.4) - en to kn translation catalogue (16 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್‍ಗಳು

en: Categories
kn: ವರ್ಗಗಳು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Layout
kn: ಹೊರವಿನ್ಯಾಸ

en: blog
kn: ಬ್ಲಾಗ್

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Blog
kn: ಬ್ಲಾಗ್

en: Authored on
kn: ಬರೆದ ದಿನ

en: Clear
kn: ತೆರವುಗೊಳಿಸು

en: Listing
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Related
kn: ಸಂಬಂಧಿತ
