Varbase Bootstrap Paragraphs (10.0.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: View
sr: Преглед

en: Text
sr: Текст

en: Component
sr: Компонента

en: Components
sr: Компоненте

en: Block
sr: Блок

en: Wide
sr: Широко

en: Narrow
sr: Уско
