Varbase Bootstrap Paragraphs (10.0.0-beta1) - en to el translation catalogue (22 entries)

en: On
el: Ανοικτό

en: None
el: Κανένα

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Image
el: Εικόνα

en: View
el: Προβολή

en: Text
el: Κείμενο

en: Component
el: Συστατικό

en: Components
el: Συστατικά

en: Block
el: Μπλοκ

en: Off
el: Κλειστό

en: N/A
el: Μ/Δ

en: Width
el: Πλάτος

en: Medium
el: Μέσο

en: Background color
el: Χρώμα παρασκηνίου

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: Blue
el: Μπλε

en: Allowed values list: each key must be a string at most 255 characters long.
el: Επιτρεπόμενες τιμές λίστας: κάθε κλειδί πρέπει να είναι ένα αλφαριθμητικό με μήκος το πολύ 255 χαρακτήρες.

en: Allowed values list: invalid input.
el: Λίστα επιτρεπτών τιμών: μη έγκυρη είσοδος.

en: Wide
el: Πλατύ

en: Narrow
el: Στενό
