Varbase Bootstrap Paragraphs (8.x-4.0-alpha4) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Link
sq: Lidhje

en: View
sq: Shfaq

en: Block
sq: Bllokuar

en: Medium
sq: Mesatar

en: Blue
sq: Blu
