Varbase Bootstrap Paragraphs (8.x-4.0-beta1) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: None
bs: Nijedan

en: Image
bs: Slika

en: View
bs: Pregled

en: Text
bs: Tekst

en: Block
bs: Blok

en: Width
bs: Širina

en: Medium
bs: Srednje

en: Tabs
bs: Tabovi
