Varbase Bootstrap Paragraphs (8.x-4.0-rc1) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: None
jv: Nihil

en: Link
jv: Tautan

en: Image
jv: Gambar

en: View
jv: Tampilan

en: Text
jv: Teks

en: Block
jv: Blok

en: Width
jv: Ambané

en: Medium
jv: Sedheng

en: Background color
jv: Warna Background

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: Allowed values list: each key must be a string at most 255 characters long.
jv: Daftar nilai sing diidinaké: saben kunci kudu tembung sing dawané paling akèh 255 karakter.

en: Allowed values list: invalid input.
jv: Daftar biji sing diidinaké: inputan ora sah.
