Varbase Bootstrap Paragraphs (8.x-4.0-rc2) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: None
sl: Brez

en: Link
sl: Povezava

en: Image
sl: Slika

en: View
sl: Prikaži

en: Text
sl: Besedilo

en: Block
sl: Blok

en: N/A
sl: N/D

en: Width
sl: Širina

en: Medium
sl: Srednja

en: Red
sl: Rdeča
