Varbase Bootstrap Paragraphs (8.x-4.0-rc3) - en to km translation catalogue (15 entries)

en: None
km: គ្មាន

en: Link
km: តំណ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: View
km: មើល

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Block
km: ប្លុក

en: N/A
km: គ្មាន

en: Width
km: ទទឹង

en: Medium
km: មធ្យម

en: Background color
km: ពណ៌​ផ្ទៃ​ខាង​ក្រោយ

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: Blue
km: ពណ៌​ខៀវ

en: Allowed values list: each key must be a string at most 255 characters long.
km: បញ្ជី​តម្លៃ​ដែល​អនុញ្ញាត​ ៖ គ្រាប់​ចុច​នីមួយៗ​ត្រូវ​តែ​ជា​ខ្សែ​អក្សរ​ដែល​មាន​ប្រវែងយ៉ាង​ច្រើន​ត្រឹម​ ២៥៥ តួអក្សរ​ ។

en: Allowed values list: invalid input.
km: បញ្ជី​តម្លៃ​ដែល​បាន​អនុញ្ញាត ៖ ព័ត៌មាន​បញ្ចូល​មិន​ត្រឹមត្រូវ ។
