Varbase Bootstrap Paragraphs (8.x-6.5) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: None
th: ไม่มี

en: Link
th: ลิงค์

en: View
th: ดู

en: Text
th: ข้อความ

en: N/A
th: ไม่มี

en: Width
th: ความกว้าง

en: Medium
th: ปานกลาง

en: Red
th: แดง

en: Blue
th: สีน้ำเงิน
