Varbase Bootstrap Paragraphs (8.x-6.8) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: None
ar: لا شيء

en: Link
ar: رابط

en: Image
ar: الصورة

en: View
ar: عرض

en: Text
ar: نص

en: Component
ar: عنصر

en: Components
ar: المكونات

en: N/A
ar: غير موجود

en: Width
ar: العرض

en: Medium
ar: متوسط

en: Background color
ar: لون الخلفية

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: Tabs
ar: علامات التبويب

en: Blue
ar: أزرق

en: Allowed values list: each key must be a string at most 255 characters long.
ar: قائمة القيم المسموح بها: يجب أن يكون كل مفتاح عبارة نصية تتكون من 255 حرف كحد أقصى.

en: Allowed values list: invalid input.
ar: قائمة القيم المسموح بها: إدخال غير صحيح.

en: Wide
ar: واسع
