Varbase Bootstrap Paragraphs (8.x-7.11) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: None
ast: Nengún

en: Link
ast: Enllaz

en: Image
ast: Imaxe

en: View
ast: Vista

en: Text
ast: Testu

en: N/A
ast: N/D

en: Width
ast: Anchu

en: Medium
ast: Mediu

en: Background color
ast: Color de fondu

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
