Varbase Bootstrap Paragraphs (8.x-7.11) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Link
kk: Сілтеме

en: Image
kk: Сурет

en: View
kk: Қарау

en: Text
kk: Текст

en: Medium
kk: Орташа

en: Background color
kk: Фон түсі

en: Blue
kk: Көк
