Varbase Bootstrap Paragraphs (8.x-7.12) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: None
eu: Bat ere ez

en: Link
eu: Esteka

en: Image
eu: Irudia

en: View
eu: Bista

en: Text
eu: Testua

en: Component
eu: Osagaia

en: Width
eu: Zabalera

en: Medium
eu: Ertaina

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Blue
eu: Urdina

en: Wide
eu: Zabal

en: Narrow
eu: Estu
