Varbase Bootstrap Paragraphs (8.x-7.12) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: None
he: ללא

en: Link
he: קישור

en: Image
he: תמונה

en: View
he: צפיה

en: Text
he: טקסט

en: Component
he: רכיב

en: Components
he: רכיבים

en: N/A
he: -ללא-

en: Width
he: רוחב

en: Medium
he: בינוני

en: Background color
he: צבע רקע

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Tabs
he: לשוניות

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Blue
he: כחול

en: Wide
he: רחב

en: Content limited to @limit characters, remaining: <strong>@remaining</strong>
he: התוכן מוגבל ל@limit תווים, נותרו: <strong>@remaining</strong>.

en: Narrow
he: צר
