Varbase Bootstrap Paragraphs (8.x-7.12) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: None
is: Engin

en: Link
is: Hlekkur

en: Image
is: Mynd

en: View
is: Skoða

en: Text
is: Texti

en: Component
is: Íhlutur

en: Components
is: Íhlutir

en: N/A
is: Á ekki við

en: Width
is: Breidd

en: Medium
is: Miðlungs

en: Background color
is: Bakgrunnslitur

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: Tabs
is: Flipar

en: Blue
is: Blár
