Varbase Bootstrap Paragraphs (8.x-7.12) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Link
te: లింకు

en: Image
te: బొమ్మ

en: View
te: చూడు

en: Text
te: పాఠ్యం

en: N/A
te: వర్తించదు

en: Width
te: వెడల్పు

en: Medium
te: మధ్యస్థం

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి

en: Blue
te: నీలం
