Varbase Bootstrap Paragraphs (8.x-7.13) - en to be translation catalogue (18 entries)

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Link
be: Спасылка

en: Image
be: Малюнак

en: View
be: Праглядзець

en: Text
be: Тэкст

en: Component
be: Кампанент

en: Components
be: Кампаненты

en: N/A
be: Не даступна

en: Width
be: Шырыня

en: Medium
be: Сярэдні

en: Background color
be: Колер фона

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Webform
be: Анкета

en: Allowed values list: each key must be a string at most 255 characters long.
be: Дазволеныя значэнні спісу: кожны ключ мусіць мець тып Радок (string) не болей за 255 сімвалаў у даўжыню.

en: Allowed values list: invalid input.
be: Дазволеныя значэнні спісу: няправільны ўвод.

en: Wide
be: Шырокі

en: Narrow
be: Вузкі
