Varbase Bootstrap Paragraphs (8.x-7.16) - en to sv translation catalogue (24 entries)

en: On
sv: På

en: None
sv: Ingen

en: Link
sv: Länk

en: Image
sv: Bild

en: View
sv: Visa

en: Component
sv: Komponent

en: Components
sv: Komponenter

en: Off
sv: Av

en: N/A
sv: Inte tillgänglig

en: Width
sv: Bredd

en: Medium
sv: Mellan

en: Background color
sv: Bakgrundsfärg

en: Tab
sv: Tabb

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Red
sv: Röd

en: Tabs
sv: Flikar

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Blue
sv: Blå

en: CSS class(es)
sv: CSS-klass(er)

en: Allowed values list: each key must be a string at most 255 characters long.
sv: Lista för tillåtna värden: varje nyckel måste vara en sträng på som mest 255 tecken.

en: Allowed values list: invalid input.
sv: Lista på tillåtna värden: ogiltig inmatning.

en: Wide
sv: Bred

en: Narrow
sv: Smal
