Varbase Bootstrap Paragraphs (8.x-7.2) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Medium
my: အလယ်အလတ်

en: Background color
my: နောက်ခံအရောင်

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: Allowed values list: invalid input.
my: ခွင့်ပြုထားသည့် တန်ဖိုး စာရင်း၊ ထည့်သွင်းသည့်တန်ဖိုးမှာ တရားမဝင်ပါ။
