Varbase Bootstrap Paragraphs (8.x-7.6) - en to da translation catalogue (19 entries)

en: None
da: Ingen

en: Image
da: Billede

en: View
da: Vis

en: Text
da: Tekst

en: Component
da: Komponent

en: Components
da: Komponenter

en: Width
da: Bredde

en: Background color
da: Baggrundsfarve

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: Red
da: Rød

en: Tabs
da: Faner

en: Webform
da: Webformular

en: Blue
da: Blå

en: Accordion
da: Foldud menu

en: Allowed values list: each key must be a string at most 255 characters long.
da: Liste af tilladte værdier: hver nøgle skal være en tekststreng på maksimalt 255 tegn.

en: Allowed values list: invalid input.
da: Liste af tilladte værdier: Ugyldigt input.

en: Wide
da: Bred

en: Narrow
da: Smal
