Varbase Bootstrap Paragraphs (8.x-7.7) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: None
cs: Žádné

en: Link
cs: Odkaz

en: Image
cs: Obrázek

en: View
cs: Zobrazit

en: Component
cs: Komponenta

en: Components
cs: Komponenty

en: Width
cs: Šířka

en: Medium
cs: Střední

en: Background color
cs: Barva pozadí

en: Red
cs: Červená

en: Tabs
cs: Záložky

en: Blue
cs: Modrý

en: Allowed values list: each key must be a string at most 255 characters long.
cs: Seznam povolených hodnot: každý klíč musí být řetězec s nejvýše 255 znaky.

en: Allowed values list: invalid input.
cs: Povolený seznam hodnot: neplatný vstup.

en: Wide
cs: Široký

en: Narrow
cs: Úzký
