Varbase Bootstrap Paragraphs (8.x-7.8) - en to fi translation catalogue (22 entries)

en: None
fi: Ei mitään

en: Link
fi: Linkki

en: Image
fi: Kuva

en: View
fi: Näytä

en: Text
fi: Teksti

en: Component
fi: Komponentti

en: Components
fi: Komponentit

en: N/A
fi: Ei saatavilla

en: Width
fi: Leveys

en: Medium
fi: Keskiverto

en: Background color
fi: Taustaväri

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Red
fi: Punainen

en: Tabs
fi: Välilehdet

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: Blue
fi: Sininen

en: Allowed values list: each key must be a string at most 255 characters long.
fi: Sallitut arvot: kaikkien avainten on oltava merkkijonoja, enimmäispituus 255 merkkiä.

en: Allowed values list: invalid input.
fi: Lista sallituista arvoista: kielletty syöte.

en: Wide
fi: Leveä

en: Content limited to @limit characters, remaining: <strong>@remaining</strong>
fi: Tekstin enimmäispituus on @limit merkkiä, josta jäljellä on <strong>@remaining</strong>

en: Narrow
fi: Kapea
