Varbase Bootstrap Paragraphs (8.x-7.8) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: None
mn: Байхгүй

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг

en: View
mn: Харах

en: Text
mn: Текст

en: Width
mn: Өргөн

en: Medium
mn: Дундаж

en: Background color
mn: Суурь өнгө

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун
