Varbase Bootstrap Paragraphs (9.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: On
ne: माथि

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Link
ne: लिङ्क

en: View
ne: दृश्य

en: Text
ne: अक्षर

en: Block
ne: ब्लक

en: Width
ne: चौडाई

en: Medium
ne: माध्यम

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ

en: Tabs
ne: ट्याबहरू

en: Wide
ne: चौडा

en: Narrow
ne: साघुरो
