Varbase Bootstrap Paragraphs (9.0.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (24 entries)

en: On
gl: Activo

en: None
gl: Ningún

en: Link
gl: Ligazón

en: Image
gl: Imaxe

en: View
gl: Ver

en: Text
gl: Texto

en: Component
gl: Compoñente

en: Components
gl: Compoñentes

en: Block
gl: Bloque

en: Off
gl: Desactivado

en: N/A
gl: N/D

en: Width
gl: Ancho

en: Medium
gl: Medio

en: Background color
gl: Cor de fondo

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Red
gl: Vermello

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Webform
gl: Formulario web

en: Blue
gl: Azul

en: Allowed values list: each key must be a string at most 255 characters long.
gl: Lista de valores permitidos: Cada chave debe ser unha cadena con 255 caracteres como máximo.

en: Allowed values list: invalid input.
gl: Lista de valores permitidos: entrada non válida.

en: Wide
gl: Ancho

en: Narrow
gl: Estreito
