Varbase Bootstrap Paragraphs (9.0.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: On
mr: वर

en: None
mr: काहीच नाही

en: Link
mr: दुवा

en: Image
mr: छायाचित्र

en: View
mr: बघा

en: Text
mr: अक्षर

en: Block
mr: भाग

en: Off
mr: बंद

en: Width
mr: लांबी
