Varbase Bootstrap Paragraphs (9.0.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (28 entries)

en: On
nl: Aan

en: None
nl: Geen

en: Image
nl: Afbeelding

en: View
nl: Weergeven

en: Text
nl: Tekst

en: Component
nl: Besturingselement

en: Components
nl: Componenten

en: Block
nl: Blok

en: Off
nl: Uit

en: N/A
nl: n.v.t.

en: Width
nl: Breedte

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: Background color
nl: Achtergrondkleur

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Red
nl: Rood

en: Carousel
nl: Carrousel

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Webform
nl: Formulier

en: Blue
nl: Blauw

en: CSS class(es)
nl: CSS-klasse(n)

en: Full width
nl: Volledige breedte

en: Accordion
nl: Accordeon

en: Allowed values list: each key must be a string at most 255 characters long.
nl: Lijst met toegestane waardes: sleutels moeten tekenreeksen van maximaal 255 tekens zijn.

en: Allowed values list: invalid input.
nl: Lijst met toegestane waardes: ongeldige invoer.

en: Wide
nl: Breed

en: Content limited to @limit characters, remaining: <strong>@remaining</strong>
nl: Inhoud beperkt tot @limit tekens, resterend: <strong>@remaining</strong>

en: Narrow
nl: Smal
