Varbase Bootstrap Paragraphs (9.0.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: None
ps: هېڅ يو

en: Link
ps: تړونی

en: Image
ps: انځور

en: View
ps: ليد

en: Text
ps: متن

en: Block
ps: غونډ

en: Width
ps: پلنوالى

en: Medium
ps: منځنى

en: Background color
ps: شاليد رنګ

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Tabs
ps: ټوپونه
