Varbase Bootstrap Paragraphs (9.0.0-alpha3) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: On
gu: ચાલુ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Link
gu: કડી

en: View
gu: જુઓ

en: Text
gu: લખાણ

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Medium
gu: મધ્યમ

en: Background color
gu: પૃષ્ઠભૂમિ રંગ

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: Blue
gu: વાદળી
