Varbase Bootstrap Paragraphs (9.0.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (25 entries)

en: On
lv: Aktīvs

en: None
lv: Nav

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: View
lv: Skatīt

en: Text
lv: Teksts

en: Component
lv: Komponents

en: Components
lv: Komponentes

en: Block
lv: Bloks

en: Off
lv: Izslēgts

en: N/A
lv: N/P

en: Width
lv: Platums

en: Medium
lv: Vidējs

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: Tab
lv: Cilne

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Red
lv: Sarkans

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Webform
lv: Webforma

en: Blue
lv: Zils

en: Allowed values list: each key must be a string at most 255 characters long.
lv: Pieļaujamo vērtību saraksts: katrai atslēgai jābūt līdz 255 simbolu garai rindai

en: Allowed values list: invalid input.
lv: Pieļaujamo vērtību saraksts: nederīgs ievads.

en: Wide
lv: Plats

en: Narrow
lv: Šaurs
