Varbase Bootstrap Paragraphs (9.0.0-alpha4) - en to az translation catalogue (17 entries)

en: On
az: Aktiv

en: None
az: Yoxdur

en: Image
az: Şəkil

en: View
az: Görünüş

en: Text
az: Mətn

en: Component
az: Komponent

en: Components
az: Komponentlər

en: Block
az: Blok

en: Off
az: Söndürülüb

en: N/A
az: Yox

en: Width
az: Eni

en: Medium
az: Orta

en: Background color
az: Arxa rəng

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Tabs
az: Tablar

en: Allowed values list: each key must be a string at most 255 characters long.
az: İcazə verilən dəyərlər siyahısı: hər düymə ən çox 255 simvol uzunluğunda sətir olmalıdır.
