Varbase Bootstrap Paragraphs (9.0.0-alpha4) - en to kn translation catalogue (19 entries)

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: View
kn: ನೋಡು

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Component
kn: ಘಟಕ

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Off
kn: ಜಡ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Medium
kn: ಮಧ್ಯಮ

en: Background color
kn: ಹಿನ್ನಲೆ ಬಣ್ಣ

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: Red
kn: ಕೆಂಪು

en: Tabs
kn: ಹಾಳೆಗಳು

en: Blue
kn: ನೀಲಿ

en: Background image
kn: ಹಿನ್ನಲೆಯ ಚಿತ್ರ

en: Accordion
kn: ಅಕಾರ್ಡಿಯಾನ್
