Varbase Bootstrap Paragraphs (9.0.10) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: On
bg: Включи

en: None
bg: Не

en: Link
bg: Линк

en: Image
bg: Снимка

en: View
bg: Прегледай

en: Text
bg: Текст

en: Block
bg: Блокирай

en: Off
bg: Изключи

en: Medium
bg: Среда

en: Right
bg: Дясно

en: Blue
bg: Син
